Każde zlecenie jest inne. Każde zlecenie potrzebuje indywidualnego podejścia do klienta. Możemy budować strony oparte na czystym kodzie, ale także strony www oparte na rozbudowanych systemach zarządzania treścią i całym zapleczem. W takich przypadkach użytkownik może sam aktualizować swoją stronę internetową.

 

Najpopularniejsze systemy zarządzania treścią

  • WordPress

  • Joomla

  • Drupal

1. WordPress

Numer jeden na liście systemów CMS, ponad 27 milionów instalacji.W wersji standardowej umożliwia prostą i szybką aktualizację treści strony internetowej. Korzystając z CMS, nie musisz rozumieć, jak działają strony internetowe. Większość ludzi powie, że WordPress jest łatwy w użyciu. Oczywiście tak jest, ale wiąże się to z pewnymi zastrzeżeniami. Na początku jest łatwy w użyciu, ale instalacja dodatkowych wtyczek wymaga już sporej wiedzy programistycznej. Pochopne włączenie jakiegoś dodatku, może nawet wyłączyć nam stronę. WordPress jest również marzeniem hakera, dlatego ważne jest, aby nadążać za aktualizacjami wersji.

Ale od czego jesteśmy MY! Pokaż się w Internecie z najlepszej strony

Strony internetowe oparte o WordPress są odpowiednie dla każdego rodzaju działalności. WordPress oferuje wiele funkcji i możliwości, od eCommerce przez blogerów po firmy oparte na usługach i start-upy zorientowane na technologię, dzięki którym niemal każda firma może szybko rozpocząć działalność. Jednak strony internetowe eCommerce będą wymagać specjalistycznych wtyczek, takich jak WooCommerce.