Strona internetowa pod klucz

„Strona internetowa pod klucz” jest obecnie niezbędnym narzędziem dla każdego przedsiębiorstwa, które chce odnieść sukces na rynku.

Jest to platforma, która pozwala na prezentację oferty firmy, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie wizerunku marki oraz zwiększanie sprzedaży.

Strona internetowa jest również doskonałym narzędziem do komunikacji z klientami, dzięki czemu można zapewnić im wyższy poziom obsługi.

Aby rozpocząć tworzenie strony internetowej pod klucz, należy zarejestrować domenę.

Domena to adres, pod którym będzie dostępna nasza strona. Warto wybrać nazwę, która będzie łatwa do zapamiętania i skojarzenia z działalnością firmy. W Proxsystem skupiamy się na tym, aby wybrać dla Twojej firmy najlepszą domenę.

Więcej o domenach znajdziesz tutaj: 11 skutecznych porad jaką wybrać domenę dla strony internetowej

Strona internetowa pod klucz jaka domena

Kolejnym krokiem jest wybór hostingu i serwera dla strony internetowej pod klucz.

Serwer to miejsce, gdzie będzie przechowywana nasza strona internetowa. Istnieją kilka rodzajów serwerów: hosting współdzielony, wirtualny i dedykowany.

Hosting współdzielony

Hosting współdzielony to rodzaj usługi hostingowej, w której jeden serwer jest współdzielony przez wielu użytkowników. Oznacza to, że wszyscy użytkownicy korzystają z tego samego serwera, dzieląc jego zasoby, takie jak procesor, pamięć RAM i miejsce na dysku twardym.

Jest najtańszym i najbardziej popularnym rodzajem usługi hostingowej, ponieważ koszty są dzielone między wszystkich użytkowników. Idealny wybór na proste strony internetowe (wizytówki).

Wirtualny serwer

Wirtualny serwer to technologia, która pozwala na wirtualizację sprzętu komputerowego, tworząc wirtualny komputer lub wirtualny system operacyjny, który może być zarządzany za pomocą zdalnego interfejsu.

Serwer może być wykorzystywany do hostowania aplikacji, usług i stron internetowych, a także do tworzenia kopii zapasowych danych i przechowywania danych. Jest to idealny wybór dla większych stron internetowych, które posiadają rozbudowane blogi.

Dedykowany serwer

Dedykowany serwer jest dobrym wyborem dla większych projektów, które wymagają większej mocy obliczeniowej i większej ilości przestrzeni dyskowej.

Oferuje wyższy poziom wydajności, większą elastyczność i większą kontrolę nad środowiskiem, co pozwala na lepsze dostosowanie do potrzeb projektu. idealny wybór dla aplikacji webowych, optymalizacji sklepów internetowych gdzie potrzebny jest dostęp do ustawień serwera www (np. ngnix)

Zobacz także: Jaki hosting wybrać dla strony internetowej?

Ponadto, dedykowany serwer oferuje większą niezawodność i bezpieczeństwo, ponieważ jest wyłącznie przeznaczony dla jednego użytkownika.

Strona internetowa pod klucz serwer dedykowany

Projektowanie i tworzenia strony internetowej

Po zarejestrowaniu domeny i wyborze serwera, można przystąpić do projektowania i tworzenia strony internetowej.

Można to zrobić na kilka sposobów:

 • zatrudnić specjalistów zajmujących się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych
 • skorzystać z gotowych szablonów i edytować je za pomocą narzędzi do edycji stron internetowych (np. WordPress, Joomla)
 • napisać kod HTML, CSS i JavaScript ręcznie
Strona internetowa pod klucz projektowanie

Strony internetowa pod klucz uruchomienie i konfiguracja

Ostatnim krokiem jest uruchomienie i publikacja strony. Należy skonfigurować serwer i przesłać pliki strony na niego. Po tym kroku, strona będzie dostępna pod  adresem domeny.

W Proxsystem cały proces wyboru domeny, serwera, projektu strony, przeprowadzamy w kompletnej usłudze „strona internetowa pod klucz„:

 1. Wybór platformy do tworzenia strony internetowej.
 2. Projektowanie i tworzenie strony internetowej.
 3. Testowanie strony internetowej.
 4. Utworzenie konta hostingowego.
 5. Przesłanie strony internetowej na serwer.
 6. Ustawienie domeny.
 7. Uruchomienie strony internetowej.
 8. Publikacja strony internetowej.
KONTAKT