Wordpress 6.0 duże nowe wydanie

Od poprzedniej aktualizacji WordPress minęło cztery miesiące. Po nowej wersji WordPress 6.0 spodziewamy się dużych zmian i nowych funkcji. WordPress 6.0 kontynuuje swoje zmiany wprowadzone w poprzednich wersjach. Zobaczmy więc co WordPress 6.0 wnosi nowego.

Warto na wstępnie wspomnieć, że nad poprawkami pracują programiści z całego świata. W nowej wersji 6.0 przekłada się to na ponad 400 aktualizacji, 500 poprawek błędów i 91 nowych funkcji w jednym wydaniu, co jest ogromne!

Ciekawostka: WordPress 6.0 zainspirowanym przez zdobywcy Grammy muzyka jazzowego, Arturo O’Farrilla . Znany ze swojego wpływu na współczesny latynoski jazz, Arturo wydał ponad 15 albumów obejmujących dorobek na przestrzeni pięciu dekad.

WordPress obsługuje ponad 42% stron internetowych na całym świecie!

Otrzymujemy w nowej wersji:

  • ulepszony widok listy,
  • odmiany motywów stylów,
  • dodatkowe szablony,
  • nowe bloki,
  • nowe ulepszenia edytorów bloków
  • i wiele więcej.

Rozszerzenie Gutenberga o możliwość pełnego edytowania witryn w WordPressie oznacza, że ​​wszystkie problemy, które społeczność musiała rozwiązać, były złożone i dalekosiężne. WordPress 6.0 jest przykładem zaangażowania społeczności we wspólne stawianie czoła tym trudnym wyzwaniom. Dzięki przemyślanym aktualizacjom sposobu pisania, tworzeniu lepszej funkcjonalności bloków i dodaniu nowego intuicyjnego przełącznika stylów, jestem naprawdę dumny z pracy wykonanej w tej wersji, aby zapewnić wspaniałe wrażenia podczas edycji witryny.

Josepha Haden Chomphosy, dyrektor wykonawczy
W ofercie PROXSYSTEM mamy pakiet pomocy dla firm przy aktualizacji WordPress. Zleć nam bezpieczeństwo 24h swojej strony, a Ty zajmij się biznesem!